Kurulum & Entegrasyon Süreci

 

LokalERP sadece kırk beş gün içerisinde kurulumunuzu tamamlamayı garanti ediyor. Sürece başlamadan önce tüm ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz ve tek seferde tüm kurulum sürecini tamamlıyoruz. Bizim için vakit alan tek şey sizlerin ürün ağacını ve detaylarını sisteme kayıt etmeniz oluyor.
Eğer daha önce bir yazılım kullanıyorduysanız o yazılımdan tüm stoklarınızı sisteme alıp sevkiyata hazır hale getirmemiz için sadece bir saat yeterli.

Hayır, LokalERP’yi kullanmak için hiç bir ek yatırım yapmanıza ihtiyaç yoktur. Bilgisayar, barkod okuyucu ve yazıcı dışında hiç bir şey satın almanıza gerek yok. Sunucu, virüs koruma ve güvenlik yazılımlarının tamamı bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Dolayısıyla hiç bir sunucu kurulum ve bakım masrafı üstlenmenize gerek yoktur.

Eski yazılımımızda yer alan tüm mamül ve ham stoklarınızı sistemimize aktarabiliriz, dolayısıyla eski stoklarınızda mevcut bulunan barkodları kullanmaya devam edebilirsiniz. Bir veri kaybı yaşanmaz.

LokalERP Yazılımı

LokalERP’nin basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde sektörümüzün en hızlı eğitim süresine sahip yazılımı olduğumuz konusunda iddialıyız. Bir iş günü içerisinde tüm fabrikada eğitim sürecini tamamlıyoruz.

LokalERP web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Yazılımınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. LokalERP`e girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Barındırma ve teknik altyapı olarak en yüksek seviyede sistem güvenliği sağlıyoruz. Dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmet sunarken değişen şartlara göre güvenlik konusundaki politika ve uygulamalarımızı değerlendirerek gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz.

Her 24 saatte bir tam yedek alınmakla beraber, sözleşmede tüm veri güvenliğiniz ve yedeklemeniz güvence altına alınmaktadır.

Müşteri Hizmetleri ekibimiz LokalERP kullanımınız boyunca yüksek müşteri memnuniyetine sahip destek ekibiyle yanınızdadır. Dilediğiniz zaman [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya hafta içi 09.00 – 18.00 arası chat alanından bize ulaşabilirsiniz.