LokalERP olarak biz kimiz ?

LokalERP ekibi olarak bizler Türk Sanayisinin verimliliğini arttırmak ve üretkenliğini desteklemek amacıyla dijital çözümler sunmaya ve işletmelerimizin planlama ve organizasyon yeteneğini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Neler Yapıyoruz ?

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu adımları birlikte analiz ediyor ve dijitalleşme sürecinizi birlikte kurguluyoruz.

LokalERP çözümlerinin nasıl iş hayatınızı kolaylaştırabileceğiyle ilgili projemizi sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Sektörde edindiğimiz tecrübemiz ve ekibimizle iş süreçlerinizin dijitalleştirilmesine ve verimliliğinizin arttırılmasına yardımcı oluyoruz. İşinizi birlikte geliştiriyoruz.

Tüm iş süreçleriniz kontrol altında

İç – dış iş süreçlerinizin tamamının entegre edildiği yönetim sistemimiz sayesinde insan hatasını minimalize ediyoruz.Ayrıca tüm süreç boyunca oluşturulan veri tabanı sayesinde detaylı rapor ve analizlerle geleceğinizi kurgulamanıza yardımcı oluyoruz.

Tüm İşletme İhtiyaçlarınıza Uygun

LokalERP ile sadece ihtiyaç duyduğunuz modülleri satın alırsınız ve onları ihtiyaçlarınıza bağlı olarak geliştirebilirsiniz.

LokalERP işletmenizde çalışabilmek için sadece internet altyapısına ihtiyaç duyar, hiç bir donanım yatırımı yapmak zorunda kalmazsınız.

LokalERP, şimdiye kadar geliştirilmiş modüllerin dışında ihtiyaçlarınıza bağlı olarak özel geliştirme veya entegrasyon yapabilmektedir. Böylece bütün ihtiyaçlarınızı tek bir yazılım altında birleştirebileceksiniz.

Başarı Hikayenizi Yazalım !

LokalERP için iş birliği yapmak; karşılıklı güven ve geliştirmeyle beraber yüksek verimlilik ve minimum kayıp temelli bir sanayi üretim süreci oluşturmaktır. Müşterilerimiz için aradığımız en önemli başarı kriteri, iş süreçlerini geliştirerek gözle görülür bir verimlilik ve yükseliş hikayesi yaratmaktır.

Bizi takip edin

Her geçen daha çok müşterimizin ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.  Yeniliklerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.